» Bölüm Koordinatörleri

FAKÜLTE&YÜKSEK OKUL&M.Y.O BÖLÜM ÜNVANI ADI SOYADI
EĞİTİM FAKÜLTESİ B.Ö.T.E ARŞ.GRV EMRE BAYSAN
TÜRKÇE EĞİTİMİ ARŞ.GRV ERHAN AKDAĞ
SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ AD ARŞ.GRV. CEREN UTKUGÜN
İLKÖĞRETİM MATEMATİK EĞİTİMİ AD ARŞ.GRV. ZEYNEP BAHAR ERŞEN
FEN BİLGİSİ EĞİTİMİ AD ARŞ.GRV. SELCEN SÜHEYLA ERGÜN
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ AD YRD.DOÇ.DR. ÖZGÜN UYANIK
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ AD ARŞ.GRV ASLI YÜKSEL
DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ YRD.DOÇ.DR ORHAN HAKKI KARATAŞ
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ RESİM YRD.DOÇ.DR ULVİYE ŞİRZADOVA
SERAMİK ARŞ.GRV HAKAN ERGÜN
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI ARŞ.GRV YASEMİN DEMİREL
SİNEMA VE TELEVİZYON ARŞ.GRV TOLGA GÜROCAK
TIP FAKÜLTESİ TIP DOÇ.DR. ÖZLEM  SOLAK
VETERİNER FAKÜLTESİ VETERİNER YRD.DOÇ.DR DENİZ YENİ
İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ   YRD.DOÇ.DR EYÜP  KURT
HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK ARŞ.GRV FATMA DUYGU KILIÇ
ARŞ.GRV ÖZLEM BURDURLU
TURİZM FAKÜLTESİ GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI YRD.DOÇ.DR SABRİ ÇELİK
TURİZM REHBERLİĞİ YRD.DOÇ.DR ESRA GÜL YILMAZ
SEYAHAT İŞLETMECİLİĞİ YRD.DOÇ.DR ÖZCAN ZORLU
TURİZM İŞLETMECİLİĞİ YRD.DOÇ.DR GONCA KILIÇ
KONAKLAMA İŞLETMECİLİĞİ YRD.DOÇ.DR GONCA KILIÇ
TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ YRD.DOÇ.DR MUZAFFER ERDOĞAN
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ DOÇ.DR. İSMAİL UCUN
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ DOÇ.DR. İBRAHİM GÜNEŞ
MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ YRD.DOÇ.DR BEKİR  ÇENGELCİ
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ ARŞ.GRV TUBA NUR GÜL
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ COĞRAFYA YRD:DOÇ.DR. OKAN BOZYURT
ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATI YRD.DOÇ.DR AHMET KARAMAN
FELSEFE YRD.DOÇ.DR CEMİLE BARIŞAN
FİZİK ARŞ.GRV. AYLA SANDIKÇIOĞLU
İSTATİSTİK DOÇ.DR. SİNAN SARAÇLI
KİMYA  ARŞ.GRV. MÜRÜVVET DÜZ
MATEMATİK DOÇ.DR. OĞUZHAN DEMİREL
MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK DOÇ.DR. İ.HAKKI  CİĞERCİ
SOSYOLOLOJİ ARŞ.GRV. SERHAT TOKER
TARİH YRD.DOÇ.DR ALPER  BAŞER
TÜRKDİLİ VE EDEBİYATI ARŞ.GRV. ALPER GÜNAYDIN
İ.İ.B.F İŞLETME ARŞ.GRV. HANDAN DENİZ BÜYÜKASLAN
İNG.İŞLETME ARŞ.GRV. ARİF  ARİFOĞLU
MALİYE  ARŞ.GRV. İSMAİL CİĞERCİ
İKTİSAT ARŞ.GRV. ÖZGÜR  AYDOĞUŞ
U.T.F YRD.DOÇ.DR FİKRET  YAMAN
KAMU YÖNETİMİ DOÇ.DR. Fehmi AKIN
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ ARŞ.GRV. NEŞE  ÖZKAN
ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ ARŞ.GRV. EMRE  AKARSLAN
GIDA MÜHENDİSLİĞİ DOÇ.DR. HARUN DIRAMAN
HARİTA MÜHENDİSLİĞİ DOÇ.DR. MEVLÜT  GÜLLÜ
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YRD.DOÇ.DR VELİ BAŞARAN
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ YRD.DOÇ.DR ÇAĞLAR  ÖZKAYMAK
KİMYA MÜHENDİSLİĞİ YRD.DOÇ.DR OĞUZHAN  ALAGÖZ
MADEN MÜHENDİSLİĞİ DOÇ.DR. İRFAN CELAL ENGİN
MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSDİĞİ YRD.DOÇ.DR CEMİLE BETÜL EMMRULLAHOĞLU ABİ
BESYO ANTRENÖRLÜK YRD.DOÇ.DR ADEM POYRAZ
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ OKT. EDA SEMİKAN ÖĞÜN
REKRAASYON YRD.DOÇ.DR İRFAN YILDIRIM
BOLVADİN UYGULUMALI BİLİMLER YÜKSEK OKULU MUHASEBE YRD.DOÇ.DR NECMİYE SERAP VURUR
LOJİSTİK ÖĞR.GRV. TUĞRUL BAYAT
AFYON SAĞLIK YÜKSEK OKULU BESLENME VE DİYETETİK ÖĞR.GRV. RECEP PALAMUTOĞLU
SAĞLIK YÖNETİMİ UZMAN AYŞE AKMAN
FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON ÖĞR.GRV. RABİA KOCA
HEMŞİRELİK ÖĞR.GRV. NAZMİYE  KUYUCUOĞLU
AFYON MESLEK YÜKSEK OKULU   ÖĞR.GRV. AYŞE SOYÇERÇEL
ATATÜRK SAĞ.HİZ.MYO   ÖĞR.GRV. ATİLLA ERCAN
SANDIKLI MESLEK YÜKSEK OKULU   ÖĞR.GRV. FATMA ÖZDEMİR
ÇAY MESLEK YÜKSEK OKULU   ÖĞR.GRV. AHMET BÜYÜKBEN
SULTANDAĞI MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖĞR.GRV. ÖMER OSMAN POYRAZ
GIDA TEKNOLOJİSİ ÖĞR.GRV. İSA HAN ÇAKMAK
TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER ÖĞR.GRV. HÜLYA YİĞİT
OTOBÜS KAPTANLIĞI ÖĞR.GRV. EMRAH ERÇEK
SİNANPAŞA MESLEK YÜKSEK OKULU   YRD.DOÇ.DR SİBEL KULAÖLMEZ
ŞUHUT MESLEK YÜKSEK OKULU LABORANT VE VETERİNER SAĞ. YRD.DOÇ.DR İBRAHİM DURMUŞ
GIDA TEKNOLOJİSİ YRD.DOÇ.DR SEVGİ ULUKÜTÜK
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI ÖĞR.GRV. KÜBRA KILIÇASLAN
BOLVADİN MESLEK YÜKSEK OKULU FİNANS-BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖĞR.GRV. DOĞAN ÖZTÜRK
MALZEME VE MALZEMEİŞLEME TEKNOLOJİSİ ÖĞR.GRV. MEHMET KÖKSU
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ ÖĞR.GRV. MUSTAFA SAYAR
YÖNETİM VE ORGANİZASYON ÖĞR.GRV. MEHMET AKİF ÇAKIRER
MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ DOÇ.DR. OSMAN TORUN
DIŞ TİCARET ÖĞR.GRV. FUAT ÖZ
PAZARLAMA VE REKLAMCILIK ÖĞR.GRV. KUMRU ÖZTÜRK
BÜRO HİZMETLERİ VE SEKRETERLİK ÖĞR.GRV. CARULLAH SÜER
MUHASEBE VE VERGİ ÖĞR.GRV. CENGİZ ERYILMAZ
İNŞAAT  ÖĞR.GRV. CEVAT CEYLAN
ELEKTRİK VE ENERJİ TEKNOLOJİLERİ ÖĞR.GRV. ADNAN KÖSEER
GIDA İŞLETME ÖĞR.GRV. TUĞBA DEDEBAŞ
ELEKTRONİK VE OTAMASYON ÖĞR.GRV. F.MEHMET SARAÇ
BAŞMAKÇI MESLEK YÜKSEK OKULU DIŞ TİCARET ÖĞR.GRV. MURAT MERE
BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖĞR.GRV. NEBİ KALIN
DİNAR MESLEK YÜKSEK OKULU GENEL KOORDİNATÖR UZMAN NEFİSE KORKUTMAZ ERLER
İŞLETME YÖNETİMİ ÖĞR.GRV. TANER AKYÜZ
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ ÖĞR.GRV. AHMET KAYSAL
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI ÖĞR.GRV. SÜLEYMAN YARIKKAYA
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ ÖĞR.GRV. NURAY AKYÜZ
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMA ÖĞR.GRV. NASUH ALTINTAŞ
MODA TASARIMI ÖĞR.GRV. HÜLYA DÜNDAR KOLANCI
EMİRDAĞ MESLEK YÜKSEK OKULU GENEL KOORDİNATÖR ÖĞR.GRV. FATMA TOPUZ ERYÜRÜK
DIŞ TİCARET YRD.DOÇ.DR AKİF ABDULLAH
İNŞAAT BÖLÜMÜ ÖĞR.GRV. ŞABAN YURTCU
MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA ÖĞR.GRV. YASİN KESERBAŞ
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMA ÖĞR.GRV. BURCUHURMA
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ ÖĞR.GRV. FATMA TOPUZ ERYÜRÜK
YÖNETİM VE ORGANİZASYON ÖĞR.GRV. İBRAHİM CANSIZ
FİNANS BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖĞR.GRV. BİRCAN DOĞAN KARAPİNAR
BAYAT MESLEK YÜKSEK OKULU DIŞ TİCARET YRD.DOÇ.DR ESRA CİĞERCİ
İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ YRD.DOÇ.DR ESRA CİĞERCİ
İŞLETME YÖNETİMİ YRD.DOÇ.DR ESRA CİĞERCİ
LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK YRD.DOÇ.DR HASAN HÜSEYİN DEMİREL
DAZKIRI MESLEK YÜKSEK OKULU İNŞAAT BÖLÜMÜ YRD.DOÇ.DR RİYAD ŞİHAB
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMA ÖĞR.GRV. SERKAN GÖKSU
ELEKTRİK VE ENERJİ ÖĞR.GRV. KÜBRA KAYSAL
İSCEHİSAR MESLEK YÜKSEK OKULU MAKİNE YRD.DOÇ.DR İSMAİL YILDIZ
İŞ MAKİNELERİ VE OPERATÖRLÜĞÜ ÖĞR.GRV. EMİN ÇENGELCİ
KUYUMCULUK VE TAKI TASARIMI ÖĞR.GRV. SERKAN TÜRKYILMAZ