FAKÜLTE&YÜKSEK OKUL&M.Y.O BÖLÜM ÜNVANI ADI SOYADI
EĞİTİM FAKÜLTESİ



TÜRKÇE EĞİTİMİ DR. ÖĞR. ÜYESİ FİDAN GEÇİCİ
SOSYAL BİLGİLER EĞİTİMİ AD DR.ÖĞR. ÜYESİ M.TAMER KAYA
İLKÖĞRETİM MATEMATİK EĞİTİMİ AD DR.ÖĞR. ÜYESİ RAMAZAN EROL
FEN BİLGİSİ EĞİTİMİ AD ARŞ.GRV. HATİCE KÜBRA  İŞOĞLU
OKUL ÖNCESİ EĞİTİMİ AD Dr. Öğr. Üyesi NASİBE KAHNDEMİR ÖZDİNÇ
SINIF ÖĞRETMENLİĞİ  Dr. Öğr. Üyesi AKAN BAYIRLI
ÖZEL EĞİTİM DR. ÖĞR. ÜYESİ HASAN KIZILKAYA
REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK DR. ÖĞR. ÜYESİ AŞKAY NUR ATASEVER
İNGİLİZ DİLİ EĞİTİMİ DR. ÖĞR. ÜYESİ ONUR ULUDAĞ
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ RESİM ARŞ. GRV. EMRE ÇALIŞ
İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMI DR. ÖĞR. ÜYESİ ANIL SÜVARİ
SİNEMA VE TELEVİZYON ARŞ.GRV. DR TOLGA GÜROCAK
VETERİNER FAKÜLTESİ VETERİNER Doç. Dr. Ruhi TÜRKMEN
İLAHİYAT  FAKÜLTESİ DOÇ. DR EYÜP  KURT
HUKUK FAKÜLTESİ HUKUK ARŞ.GRV EZGİ FULYA AKKUŞ
TURİZM FAKÜLTESİ GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI DOÇ. DR. HÜSEYİN PAMUKÇU
TURİZM REHBERLİĞİ Dr. Öğr. Üyesi ESRA GÜL YILMAZ
TURİZM İŞLETMECİLİĞİ Dr. Öğr. Üyesi BİLAL YALÇIN
TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ

OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ ARŞ.GRV TURAN ALP ASLAN
MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ DR. ÖĞR ÜYSİ ÖMER FARUK GÜLER
METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ ARŞ. GRV. C. MAHMUD YALÇIN
MEKATRONİK MÜHENDİSLİĞİ DR. ÖĞR. ÜYESİ MURAT ALÇİN
ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ DR. ÖĞR. ÜYESİ TOLGA ÖZER
YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ DR. ÖĞR. ÜYESİ NEVZAT OLGUN
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ COĞRAFYA Dr. Öğr. Üyesi ÜNAL YILDIRIM
ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ VE EDEBİYATI Dr. Öğr. Üyesi AHMET KARAMAN
FELSEFE Dr. Öğr. Üyesi CEMİLE BARIŞAN
FİZİK ARŞ.GRV. AYLA SANDIKÇIOĞLU
İSTATİSTİK DOÇ.DR. SİNAN SARAÇLI
KİMYA  Prof. Dr. Sedat YURDAKAL
MATEMATİK DOÇ.DR. OĞUZHAN DEMİREL
MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK DOÇ.DR. İ.HAKKI  CİĞERCİ
SOSYOLOLOJİ ARŞ.GRV. SERHAT TOKER
TARİH Dr. Öğr. Üyesi ALPER  BAŞER
TÜRKDİLİ VE EDEBİYATI ARŞ.GRV. ALPER GÜNAYDIN
İ.İ.B.F
 
İŞLETME Dr. Öğr. Üyesi HALİL İBRAHİM GÖKGÖZ
İNG.İŞLETME Dr. Öğr. Üyesi ARİF  ARİFOĞLU
MALİYE  ARŞ.GRV. SENEM KOÇ ARSLAN
İKTİSAT ARŞ.GRV. YUNUS EMRE KARABULUTOĞLU
U.T.F Dr. Öğr. Üyesi KEMAL KARAYORMUK
SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ ARŞ.GRV DURUKAN AYAN
YÖNETİM BİLEŞİM SİSTEMLERİ Dr. Öğr. Üyesi EMRE BAYSAN
MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ
 
BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ Arş. Grv. Nurgül ÖZMEN SÜZME
ELEKTRİK MÜHENDİSLİĞİ ARŞ. GRV BURAK ARSEVEN
GIDA MÜHENDİSLİĞİ Prof. DR. HARUN DIRAMAN
GEOMETRİ MÜHENDİSLİĞİ Prof. DR. TAMER BAYBURA
İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ DOÇ. DR.  GÖKHAN KÜRKLÜ
JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ Prof. Dr. ÇAĞLAR  ÖZKAYMAK
KİMYA MÜHENDİSLİĞİ Dr. Öğr. Üyesi OĞUZHAN  ALAGÖZ
MADEN MÜHENDİSLİĞİ Prof. Dr. İ. Sedat BÜYÜKSAĞIŞ
MALZEME BİLİMİ VE MÜHENDİSDİĞİ DR. ÖĞR. ÜYESİ METİN ÖZGÜL
BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ Dr. Öğr. Üyesi ÖZKAN ASLAN
SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ ANTRENÖRLÜK Doç. Dr. BİJEN FİLİZ
BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ Doç. Dr. BİJEN FİLİZ
REKRAASYON Doç. Dr. BİJEN FİLİZ
DEVLET KONSERVATUARI   ÖĞR. GRV Bilgütay Kaan ÖZTÜRK
DİNAR UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEK OKULU   Dr. Öğr.Üyesi Emin ÇAĞLAK
BOLVADİN UYGULUMALI BİLİMLER YÜKSEK OKULU MUHASEBE Dr. Öğr. Üyesi NECMİYE SERAP VURUR
LOJİSTİK ÖĞR.GRV. TUĞRUL BAYAT
SANDIKLI UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU   Dr. Öğr. Üyesi EMİNE AKKAŞ BAYSAL
AFYON MESLEK YÜKSEK OKULU ÖĞR.GRV. AYŞE SOYÇERÇEL
SANDIKLI MESLEK YÜKSEK OKULU DR. ÖĞR. ÜYESİ RABİA ERSAN
ÇAY MESLEK YÜKSEK OKULU MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ ÖĞR.GRV. MUSTAFA ARIKAN
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI ÖĞR. GÖR. ERDOĞAN ÖZGÜR
ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ DR. ÖĞR. ÜYESİ AHMET DENİZ
KİMYA VE KİMYASAL İŞLETME TEKNOLOJİLERİ DR. ÖĞR. ÜYESİ ZEYNEP KARAKUŞ
ÇOCUK BAKIMI VE GENÇLİK HİZMETLERİ ÖĞR. GÖR. SÜMEYYE ÇENGELCİ
SULTANDAĞI MESLEK YÜKSEK OKULU BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖĞR.GRV. DR EMRAH ERÇEK
GIDA TEKNOLOJİSİ ÖĞR.GRV.DR EMRAH ERÇEK
TIBBİ VE AROMATİK BİTKİLER ÖĞR.GRV. DR EMRAH ERÇEK
OTOBÜS KAPTANLIĞI ÖĞR.GRV.DR DR EMRAH ERÇEK
SİNANPAŞA MESLEK YÜKSEK OKULU ÖĞR.GÖR.DR. HACER ARIOL TAYMAZ
ŞUHUT MESLEK YÜKSEK OKULU LABORANT VE VETERİNER SAĞ. ÖĞR.GRV. Mehmet Akif AĞTAŞ
GIDA TEKNOLOJİSİ ÖĞR.GRV. Mehmet Akif AĞTAŞ
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI ÖĞR.GRV. Mehmet Akif AĞTAŞ
BOLVADİN MESLEK YÜKSEK OKULU FİNANS-BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖĞR.GRV. H. BASRİ İPEK
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ DR. ÖĞR.ÜYESİ MURAT KESKİN
MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ ÖĞR.GÖR. MURAT BARAZ
PAZARLAMA VE DIŞ TİCARET DR. ÖĞR.ÜYESİ FUAT ÖZ
BÜRO HİZMETLERİ VE SEKRETERLİK DOÇ. DR FİGEN ÖZPINAR
MUHASEBE VE VERGİ ÖĞR.GRV. ERSAN KULA
İNŞAAT  DOÇ. DR. İSMAİL HOCAOĞLU
ELEKTRİK VE ENERJİ TEKNOLOJİLERİ ÖĞR.GRV. ARMAĞAN KORKMAZ
GIDA İŞLETME PROF. DR EMİNE BULUT
ELEKTRONİK VE OTAMASYON ÖĞR.GRV. F.MEHMET SARAÇ
BAŞMAKÇI MESLEK YÜKSEK OKULU DIŞ TİCARET ÖĞR.GRV. MURAT MERE
BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖĞR.GRV. NEFİSE KORKUTMAZ ERGİN
DİNAR MESLEK YÜKSEK OKULU GENEL KOORDİNATÖR ÖĞR.GRV. NEFİSE KORKUTMAZ ERGİN
İŞLETME YÖNETİMİ ÖĞR.GRV. NEFİSE KORKUTMAZ ERGİN
ELEKTRONİK TEKNOLOJİSİ ÖĞR.GRV. NEFİSE KORKUTMAZ ERGİN
BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI ÖĞR.GRV. NEFİSE KORKUTMAZ ERGİN
TURİZM VE OTEL İŞLETMECİLİĞİ ÖĞR.GRV. NEFİSE KORKUTMAZ ERGİN
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMA ÖĞR.GRV. NEFİSE KORKUTMAZ ERGİN
MODA TASARIMI ÖĞR.GRV. NEFİSE KORKUTMAZ ERGİN
EMİRDAĞ MESLEK YÜKSEK OKULU GENEL KOORDİNATÖR ÖĞR.GRV. FERHAT UYGUN
DIŞ TİCARET Dr. Öğr. Üyesi AKİF ABDULLAH
İNŞAAT BÖLÜMÜ
MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA ÖĞR.GRV. YASİN KESERBAŞ
MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMA ÖĞR.GRV. BURCUHURMA
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ ÖĞR.GRV. FATMA TOPUZ ERYÜRÜK
YÖNETİM VE ORGANİZASYON ÖĞR.GRV. İBRAHİM CANSIZ
FİNANS BANKACILIK VE SİGORTACILIK ÖĞR.GRV. BİRCAN DOĞAN KARAPİNAR
BAYAT MESLEK YÜKSEK OKULU İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ Dr. Öğr. Üyesi MUSTAFA ÖZBEK
LABORANT VE VETERİNER SAĞLIK Dr. Öğr. Üyesi MUSTAFA ÖZBEK
DAZKIRI MESLEK YÜKSEK OKULU İNŞAAT BÖLÜMÜ Öğr. Grv. Ayfer ELMACI KORKMAZ
ELEKTRİK VE ENERJİ ÖĞR.GRV. DR Abdil KARAKAN
İSCEHİSAR MESLEK YÜKSEK OKULU MAKİNE RESİM KONSTRÜKSİYONU  Dr. Öğr. Üyesi İSMAİL YILDIZ
İŞ MAKİNELERİ VE OPERATÖRLÜĞÜ ÖĞR.GRV. EMİN ÇENGELCİ
KUYUMCULUK VE TAKI TASARIMI

 MERMER TEKNOLOJİSİ
ÖĞR.GRV.

 Doç.Dr
SERKAN TÜRKYILMAZ

Abdul Vahap KORKMAZ

 

29 Ocak 2016, Cuma 3322 kez görüntülendi